SP Concept Sp. z o.o. jest firmą powstałą na początku 2014 roku. Od rozpoczęcia działalności firma stawiała na rozwój, przez co poszerzała zakres oferowanych usług. Z biegiem czasu bogacone było zaplecze sprzętowe firmy oraz doskonalone były nasze umiejętności. Dzięki temu firma uzyskała zaufanie swoich klientów, przez co dzisiaj jest cenioną i solidną firmą zajmującą się szeroko pojętymi usługami budowlanymi.

Podstawą naszej firmy jest zgrany zespół, co owocuje gwarancją solidności i terminowości naszych usług. W składzie naszego zespołu znajdują się wyspecjalizowani pracownicy, którzy swój fach znają od podszewki i z zaangażowaniem realizują stawiane im cele.

Oprócz doświadczenia, wiedzy i praktyki w branży budowlanej, firma SP Concept oferuje też drobne usługi z takich dziedzin jak: handel materiałami budowlanymi, czy transport.

Współpracujemy również z zagranicznymi inwestorami oraz wieloma dostawcami materiałów, przez co jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjność cenową z zachowaniem wysokiej jakość usług i produktów.

 

Nasi partnerzy:


roomEXPRESS, Niemcy
Wspólna realizacja systemowych obiektów z drewna.